GOCLEVER dron s videokamerou Drone HD CAM

Prodej ukončen - zboží již nelze objednat
Zboží se již neprodává. Prosíme, vyberte si podobné zboží. Také vám rádi poradíme na e-mailu objednavky@sunnysoft.cz a telefonu +420 222 998 222.

Malý, lehce ovladatelný dron od firmy GoClever je tu a udivuje na všech fronách. Dálkově ovládané zařízení se 4 motory mající široké portfolium využití od fotografování krajiny po sportovní, vzdušnou akrobacii. Drone HD CAM je ideálním řešením pro začínající operátory. Dron nabízí několik profilů, podle úrovně zkušeností operátora.

David porážející Goliáše

Díky své malé velikosti je dron schopen prolétat v úzkých prostorech a získávat, tak jedinečné fotografie. Fotografie jsou tvořeny v HD rozlišení, stejně jako videa jsou ukládány do MicroSD karty vložené do kamery. Mezi jednotlivými mody lze přepínat pomocí tlačítek na ovládání.

Další nespornou výhodou je nízká hmotnost, která spolu s 730mAh baterií zaručuje až půl hodiny nerušeného letu. Nesmíme opominout ani dynamiku a ovladatelnost, kterou nízká hmotnost přináší, což jen dále napomáhá začátečníkům. Dron dosahuje maximální rychlosti až 30 km/h.

Stabilní let je prioritou

Zařízení je vybaveno** 6-osovým gyroskopem, který zaručuje letovou stabilitu i při malých poryvech větru. Díky tomuto vybavení mohou jejich uživatelé soutěžit v letecké akrobacii a přesných letech. Pro přesnost letů výrobce poskytl **4 kanálovou kalibraci, což umožňuje mikro-seřízení každého z motorů. Dron se poté bude za jakýchkoli podmínek chovat tak, jak jeho operátor očekává.

Zaujměte své okolí

Lety po nebi není jen létání mezi překážkami, létání na přesnost nebo fotografování, ale i akrobacie. Soustava řízení letu (autopilot), nacházející se uvnitř každého dronu, má schopnost 360° akrobacie. Po stisknutí příslušného tlačítka na dálkovém ovladači a výběru směru udělá dron rotaci kolem své vlastní osy, která jistě zaujmete své okolí.

Funkce automatického návratu do místa startu

Tlačítko návratu zařízení do místa startu je užitečné v případě ztráty kontroly nad dronem. Navzdory tomu, že zařízení není vybaveno funkcí Positioning System (GPS, GLONASS), autopilot se pokusí určit a vrátit na místo, ze kterého pilot let začal.

Bezpečnost především

Součástí balení jsou i chrániče vrtulek, které ochrání drona i okolí. Pro případ, že přeci jenom dojde k poškození vrtulky, tak jsou součástí balení 4 náhradní vrtule. Toto řešení ocení uživatel v případech, kdy dochází neplánovaných kolizím např. se stromy při prvních letech.

Světelné show

Dron je vybaven i diodami, které vám za tmy nebo špatných světelných podmínek mohou usnadnít lokalizaci vašeho dronu. Zároveň však můžete i zazářit večerním světelným představením pro své přátele.Za dobrých světelných podmínek, pro prodlouženídoby letu, můžete diody zakázat tlačítkem na dálkovém ovladači.

  • Gyroskop: 6-osý
  • Délka letu: až 30 minut
  • Kamera: HD, nahrávání na micro SD kartu
  • Vrtule: 4 ks (+4 náhradní)
  • Baterie: 3×730 mAh, Li-Pol
  • Dosah ovládání: až 100 metrů
  • Dálkové ovládání: 4 kanály 2.4 GHz dálkové ovládání s informačním LCD displejem
  • Rozměry: 36 cm x 36 cm x 8,5 cm
.