RoadEyes recONE kamera do auta

Navrženo ve Francii
Prodej ukončen - zboží již nelze objednat
Zboží se již neprodává. Prosíme, vyberte si podobné zboží. Také vám rádi poradíme na e-mailu objednavky@sunnysoft.cz a telefonu +420 222 998 222.
průměrné hodnocení:
3.5
50%
zákazníků doporučuje
30+
zákazníků zakoupilo

Kompaktní kamera do auta s funkcemi jako žádná jiná

Zařízení recONE je jedinečná kamera do auta, která může být použita hned dvěma způsoby. První možností je zařízení použít jako hlavní kameru za čelním sklem. Díky tomu můžete nahrávat nádherná panoramata z pohledu cestujících vozu nebo kameru použít jako černou skříňku. V případě, že vlastníte jinou kameru připojitelnou k aplikaci RoadEyes můžete zařízení použít pro natáčení všeho, co se odehrává za vámi. Aplikace pak dokáže složit pohled z obou kamer RoadEyes do obrazu v obrazu.Rozšířené možnosti

Kamera nejen dokáže natáčet vše, co se děje před čelním sklem, ale i zvládat pokročilejší funkce, které ocení každý, kdo toto zařízení bude používat každý den. V každé kameře RoadEyes je umístěn akcelerometr, který automaticky zapne zálohování záznamu po 10 sekund při jakékoli prudké změně rychlosti: kritickémbrzdění nebo kolize

Automatické nahrávání
Kamera se zapne okamžitě po nastartování motoru, díky tomu se nemůže stát, že by jste ji zapomněli zapnout. Samozřejmostí je též automatický přepis nejstarších záznamů.
Cestování s ostatními řidiči
Již nikdy nebudete na cestě sami. Pokud zrovna projíždíte nádhernou krajinou, pak můžete jednoduše sdílet vaše záběry s komunitou RoadEyes přímo z vašeho telefonu.
Pohled vzad
Připojte kameru recONE do vaší sestavy Road-Eyes v automobilu a můžete sledovat vše, co se děje za vámi. V aplikaci můžete přepínat mezi oběma kamerami.


Cestujte očima ostatních řidičů v komunitě

Aplikace pro iOS nebo Android umožňuje sdílet vaše cesty s přáteli na sociálních sítích nebo rovnou s komunitou RoadEyes. Díky tomu můžete i vy objevovat nádherná místa, silnice a dech beroucí sestřihy z pohledu řidiče.Aplikace a další funkce

Aplikace pro smartphone nepropojuje jen celou komunitu řidičů, ale je přes ní možné kameru nastavovat, sledovat současný obraz nebo nahrané záznamy. Živý obraz z jednotlivých kamer můžete přepínat jedním klepnutím na obrazovku. K dispozici je pohled z přední kamery, ze zadní kamery nebo pohled z přední kamery v rohu doplněný pohledem ze zadní kamery. Zaznamenaná videa lze jednoduše editovat a stříhat pro okamžité sdílení.

 

Vlastnosti:

 • Rozměry: 95×33×43 mm
 • Hmotnost: 70 g
 • Objektiv: 150° širokoúhlý, světelnost: f/2
 • Rozlišení videa: 1080p 30fps, 720p 30fps
 • Rozlišení obrázků: 2 MPx
 • Provozní teploty: –20°C – 70°C
 • Doba záznamu: 120 minut Full HD na 8 GB kartu
 • Připojení: 2,4 GHz Wi-Fi
 • Gyroskop, akcelerometr, mikrofon

Kompatibilita:

 • iOS: iPhone 4S a novější, iPad Mini, iPad 3. generace a novější
 • Android: Zařízení s Android 4.0 a novější
.