Scosche autonabíječka StrikeDrive s krouceným USB-C kabelem a USB

Navrženo v USA
Cena:699 Kč
Bez DPH:578 Kč
Objednací kód:PSC-344
DOPRAVA ZDARMA – když koupíte 3 a více produktů, jinak poštovné 69 Kč
E-shop: na cestě 5+ ks
Praha 9: na cestě
Praha 1 na cestě
Brno na cestě
Kdy zboží dostanu?
Objednáno, termín ověřujeme.
průměrné hodnocení:
5
100%
zákazníků doporučuje
50+
zákazníků zakoupilo

StrikeDrive USB-C od americké společnosti Scosche je černá, malá a ultra kompaktní USB-C autonabíječka s jedním volným USB-A portem navíc.

Díky této rychlé autonabíječce se stočeným kabelem o délce 65 cm se Vám nemůže stát, že by se Vám telefon se zapnutnou navigací v autě vybíjel. Scosche StrikeDrive USB-C dobíjí Vaše zařízení až 15W (testováno s LG Nexus 5X), což je momentálně nejvyšší možný výkon, který jsou schopny autonabíječky poskytnout. Optimalizované obvody nabíjení nezpůsobí méně výkonným zařízením žádnou škodu. Autonabíječka má navíc zabudovanou ochranu proti zkratu a přepólování a splňuje tedy všechny zákonné a bezpečnostní normy pro Českou republiku.

Autonabíječka umožňuje nabíjení zažízení s USB-C konektorem, ale i zařízení s jakýmkoliv jiným konektorem dle připojeného kabelu do volného USB slotu. Technologické trendy jsou náročné na napájení, ale tato nabíječka těmto trendům bohatě stačí nejen výstupním proudem, ale i svým nízkoprofilovým designem, kterému přikládá firma Scosche také velký význam.

Technické parametry:

  • Typ: autonabíječka
  • Vstupní napětí: 12V
  • Výstupní napětí: 5 V
  • Max. výstupní proud USB-C: 3A (15W)
  • Max. výstupní proud USB-A: 2,4A (12W)
  • Délka v nataženém stavu: 65 cm
.