Ztylus Koziro stativ s držákem telefonu a fotopříslušenství

Navrženo v USA
Prodej ukončen - zboží již nelze objednat
Zboží se již neprodává. Prosíme, vyberte si podobné zboží. Také vám rádi poradíme na e-mailu objednavky@sunnysoft.cz a telefonu +420 222 998 222.

Malý a lehce přenosný stativ Vejde se do fotobrašny nebo batohu a použít jej můžete téměř kdekoliv.
I na místech, kde nejsou stativy obecně povoleny nebo nejdou bežné velké stativy použít.
Díky nastavitelným nožkám a funkci naklonit zařízení až v úhlu 180stupňů, vám dodá stabilitu a možnosti, které potřebujete k zachycení ostrého snímku nebo videa.

Multifunkční držák telefonu Držák s rozpětím 55mm – 95mm podrží telefon nebo menší fotoaparát. Na spodní straně je 1/4"-20 stativový závit. Je k němu možno přidělat například světlo, blesk nebo mikrofon pomocí sáněk pro fotopříslušenství. Slouží také pro lepší držení při focení v ruce.

Univerzální držák na stativ Tento držák můžete připojit na běžný stativ díky standardnímu 1/4"-20 závitu. Stejně tak můžete držák s telefonem připevnit na ramení opěrku, slider a další příslušenství s tímto závitem. Objevte tak s telefonem všechny možnosti mobilního focení.

Sáňky fotopříslušenství (cold mount shoe) Jednoduše připojte fotopříslušenství jako světlo, blesk nebo mikrofon k držáku.

Komfortní držení Zlepšete fotografie a videa z vašeho telefonu díky lepší ergonomii. Držák telefon bezpečně zajistí a umožní lepší držení v ruce a pomůže tak eliminovat třes, který je u videí i při focení nežádoucí.

Tip Sunnysoftu: Pomocí RAM Mounts adaptéru se stativovým závitem je možné kombinovat s RAM Mounts rameny a úchyty. 

.