| Spolehlivá energie pro sirénu |
| Kvalitní náhrada Cameron Sino |
| Až 1200 nabíjecích cyklů |
| Záruka kapacity 12 měsíců |
| Zásilkovna | 59 Kč | 25. 5. u vás |
| Doručení na adresu | 89 Kč | 25. 5. u vás |
| Prodejna Praha 9 | zdarma | 25. 5. od 16h |
Baterie do bezdrátové sirény Jablotron JA-163A, kapacita 14500 mAh, Li-SOCl2, výrobce Cameron Sino Technology
Jedná se o plnohodnotnou a kvalitní náhradu vaší původní baterie.
Akumulátor můžete dobíjet originální nebo kompatibilní nabíječkou
určenou pro váš přístroj.
Rozšířená záruka na ztrátu kapacity z 6 na
12 měsíců
Výrobce této baterie společnost Cameron Sino si stojí za vynikající
kvalitou svých výrobků. Jako důkaz kvality dává spotřebitelům záruku na
ztrátu kapacity u této baterie 12 měsíců.
Vlastnosti
Návod
Uživatelský manuál naleznete na této stránce.
Parametry
Kompatibilita
Jablotron:
Baterie je ekvivalentem těchto originálních baterií
| Typ příslušenství | |
| Je originál příslušenství od výrobce zařízení | Ne |
|---|---|
| Baterie pro | Zabezpečovací systémy |
| Napájení a baterie | |
| Nabíjecí | Ne |
| Kapacita baterie | 14500 mAh |
| Typ baterie | Li-SOCl2 |
| Napětí baterie | 3,6 V |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 61 mm |
| Rozměr šířka | 35 mm |
| Rozměr hloubka | 33 mm |