| Delší výdrž pro vaše poslechy |
| Kvalitní náhrada Cameron Sino |
| Bez paměťového efektu |
| Až 1200 nabíjecích cyklů |
| Na objednávku |
|---|
| Zboží zajistíme na základě objednávky. O dodání budete informováni po přijetí objednávky, nebo nám napište. |
Baterie do reprodutoru JBL Charge Essential 2, kapacita 10 000 mAh, Li-Ion, výrobce Cameron Sino Technology
Jedná se o plnohodnotnou a kvalitní náhradu vaší původní baterie.
Akumulátor můžete dobíjet originální nebo kompatibilní nabíječkou
určenou pro váš přístroj.
Rozšířená záruka na ztrátu kapacity z 6 na
12 měsíců
Výrobce této baterie společnost Cameron Sino si stojí za vynikající
kvalitou svých výrobků. Jako důkaz kvality dává spotřebitelům záruku na
ztrátu kapacity u této baterie 12 měsíců.
Vlastnosti
Návod
Uživatelský manuál naleznete na této stránce.
Parametry
Kompatibilita
Jbl:
Baterie je ekvivalentem těchto originálních baterií
| Typ příslušenství | |
| Je originál příslušenství od výrobce zařízení | Ne |
|---|---|
| Baterie pro | Reproduktory |
| Napájení a baterie | |
| Nabíjecí | Ano |
| Kapacita baterie | 10000 mAh |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Napětí baterie | 3,6 V |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 69 mm |
| Rozměr šířka | 38 mm |
| Rozměr hloubka | 37 mm |