| Až 1200 nabíjecích cyklů |
| Bez paměťového efektu |
| Ochrana proti přebití přepólování |
| Záruka kapacity 12 měsíců |
Baterie do robotické sekačky Stiga Stig E600U, G600, 600M2, kapacita 2500 mAh, Li-Ion, výrobce Cameron Sino Technology
Jedná se o plnohodnotnou a kvalitní náhradu vaší původní baterie.
Akumulátor můžete dobíjet originální nebo kompatibilní nabíječkou
určenou pro váš přístroj.
Rozšířená záruka na ztrátu kapacity z 6 na
12 měsíců
Výrobce této baterie společnost Cameron Sino si stojí za vynikající
kvalitou svých výrobků. Jako důkaz kvality dává spotřebitelům záruku na
ztrátu kapacity u této baterie 12 měsíců.
Vlastnosti
Návod
Uživatelský manuál naleznete na této stránce.
Parametry
Kompatibilita
Stiga:
Baterie je ekvivalentem těchto originálních baterií
| Typ příslušenství | |
| Je originál příslušenství od výrobce zařízení | Ne |
|---|---|
| Baterie pro | Sekačky a zahradní náčiní |
| Napájení a baterie | |
| Nabíjecí | Ano |
| Kapacita baterie | 2500 mAh |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Napětí baterie | 25,2 V |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 80 mm |
| Rozměr šířka | 70 mm |
| Rozměr hloubka | 40 mm |