| Spolehlivý výkon pro vaše zámky |
| Až 1200 nabíjecích cyklů |
| Bez paměťového efektu |
| Záruka kapacity 12 měsíců |
Baterie pro zámek do dveří, Dorma Kaba 79 Locks, Kaba 790 Locks, kapacita 2700 mAh, Ni-Mh, výrobce: Cameron Sino Technology
Jedná se o plnohodnotnou a kvalitní náhradu vaší původní baterie.
Baterii můžete dobíjet originální nebo kompatibilní nabíječkou určenou
pro váš přístroj.
Rozšířená záruka na ztrátu kapacity z 6 na
12 měsíců
Výrobce této baterie společnost Cameron Sino si stojí za vynikající
kvalitou svých výrobků. Jako důkaz kvality dává spotřebitelům záruku na
ztrátu kapacity u této baterie 12 měsíců.
Vlastnosti
Návod
Uživatelský manuál naleznete na této stránce.
Parametry
Kompatibilita
Dorma:
Ilco:
Baterie je ekvivalentem těchto originálních baterií
| Typ příslušenství | |
| Je originál příslušenství od výrobce zařízení | Ne |
|---|---|
| Baterie pro | Zabezpečovací systémy |
| Napájení a baterie | |
| Nabíjecí | Ano |
| Kapacita baterie | 2700 mAh |
| Typ baterie | Ni-MH |
| Napětí baterie | 2,4 V |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 52 mm |
| Rozměr šířka | 34 mm |
| Rozměr hloubka | 17 mm |