Stylový telefon s nejnovějším systémem Android s podporou Dual SIM.
Stylový telefon s nejnovějším systémem Android s podporou Dual SIM.
One Touch S´Pop běží na operačním systému Android Jelly Bean, který se spolu s 1GHz procesorem stará o chod telefonu. Většinu přední strany zabírá 3,5" dotykový displej, který nabídne pohodlné ovládání zařízení. Nad displejem se nachází VGA kamera pro videohovory. Hlavní fotoaparát na zadní straně telefonu zvládá pořizování fotografií o rozlišení 3,2 Mpx a natáčení videa.
Pro ukládání souborů telefon disponuje 2 GB vnitřní paměti, rozšířitelné pomocí microSD karet. Telefon umožňuje používání dvou SIM karet zároveň, takže můžete mít například pracovní i soukromou SIM kartu v jednom zařízení. Nechybí podpora Bluetooth, Wi-Fi připojení k internetu či GPS modul pro navigaci.
Technické parametry:
| Operační systém | |
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 3,5 " |
| Rozlišení displeje | 480x320 HVGA |
| Technologie displeje | LCD |
| Paměť | |
| Vnitřní úložiště | 2 GB |
| Slot na paměťovou kartu | Ano |
| Napájení a baterie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| Kapacita baterie | 1400 mAh |
| Komunikace | |
| Podporuje Dual SIM | Ano |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| GPS pro navigaci | Ano |
| Konstrukce, materiál a barva | |
| Vyšší odolnost telefonu | Ne |
| Tlačítková klávesnice | ne |
| Šasi | plast |
| Barva | bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 115 mm |
| Rozměr šířka | 61,2 mm |
| Rozměr hloubka | 12,2 mm |
| Hmotnost | 122 g |
Děkuji Němečková
ano ma ceske menu.
S pozdravem
Kropáček Filip
www.SUNNYSOFT.cz