Zařízení je ve velmi dobrém stavu. Na displeji není žádný výrazný škrábanec.
Zařízení je ve velmi dobrém stavu. Na displeji není žádný výrazný škrábanec.
HTC Desire/Bravo A8181 přichází s oslňujícím jasem, ostrým kontrastem a velmi věrnými barvami, jež zobrazuje kapacitní 3,7 palcový Super LCD display (výrobce Sony). 1 GHz procesor Qualcomm Snapdragon propůjčuje tomuto zařízení neuvěřitelnou hbitost i při souběžném zpracování několika aplikací najednou.
Zůstaňte pořád v kontaktu se svými blízkými díky nové utilitě Lidé pro jednoduchý přístup k hovorům, SMS, emailům nebo sociálním sítím.
Díky aplikaci Novinky můžete mít neustálý přístup k těm nejčerstvějším zprávám a novinkám ze světa – tou nejjednodušší cestou prostřednictvím webu. Model Desire nám také nabízí automatické zarovnání textu při zoomování.Zařízení HTC Desire/Bravo A818 je z oficiální distribuce pro Českou republiku. Vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR.
Hlavní přednosti:
Technická specifikace:
Obsah balení:
Jak fotí HTC Desire? Vyzkoušeli jsme v Sunnysoftu
fotoaparát v novém HTC Desire
Originál JPG fotografie ke stažení, komplet v ZIP
| Operační systém | |
| Operační systém | A 2.x |
|---|---|
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 3,7 " |
| Rozlišení displeje | 800x480 WVGA |
| Technologie displeje | LCD |
| Paměť | |
| Operační paměť | 0,576 GB |
| Slot na paměťovou kartu | Ano |
| Napájení a baterie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| Kapacita baterie | 1400 mAh |
| Pohotovostní doba | 340 hodin |
| Komunikace | |
| Podporuje Dual SIM | Ne |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| GPS pro navigaci | Ano |
| Konstrukce, materiál a barva | |
| Vyšší odolnost telefonu | Ne |
| Tlačítková klávesnice | ne |
| Šasi | plast |
| Barva | černá |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 60 mm |
| Rozměr šířka | 119 mm |
| Rozměr hloubka | 12 mm |
| Hmotnost | 135 g |
| 17 | Nejprodávanější |
| 0 | Originální |
| 2 | Měřící přístroje |
| 37 | Držáky |
| 12 | Nabíječky |
| 8 | Powerbanky |
| 15 | Kabely Redukce |
| 2 | Handsfree |
| 1 | Handsfree a headsety |
| 5 | Klávesnice Stylusy Rukavice |
| 2 | Stativy a tyče |