HTC Wildfire A3333 (HTC Buzz) je výbavený, ale hlavně miniaturní Android komunikátor vhodný pro mobilní kancelář i GPS aplikace.
HTC Wildfire A3333 (HTC Buzz) je výbavený, ale hlavně miniaturní Android komunikátor vhodný pro mobilní kancelář i GPS aplikace.
HTC Wildfire A3333 (HTC Buzz) je výbavený ale hlavně miniaturní Android komunikátor vhodný pro mobilní kancelář i GPS aplikace. HTC Wildfire s operačním systémem Android nabídne spoustu zajímavých funkcí. Přední straně dominuje velký 3,2" displej s rozlišením QVGA. Kapacitní technologie s multidotykem nabídne skvělou přesnost a pohodlné ovládání.
Operační systém Android 2.1 je perspektivní otevřený operační systém od firmy Google, který nabídne velké možnosti nastavení telefonu a doinstalování dalších aplikací. Grafická nádstavba HTC Sense usnadní ovládání k nejpoužívanějším funkcím.
Fotografie pořídíte 5 MPx fotoaparátem s automatickým ostřením, geotagingem (zachycení polohy pořízení fotografie), diodovým bleskem a s možností natáčení videa. Hudební přehrávač a 3,5 jack pro připojení vlastních sluchátek ocení především hudební fanoušci.
Pro navigování lze využít GPS navigaci s digitálním kompasem. Google maps obstarají kvalitní mapové podklady.
S telefonem se dovoláte ve všech GSM pásmech a surfovat můžete rychlostí až 7,2 Mb/s s HSDPA. Bezdrátové připojení k internetu obstará Wi-fi a bezdrátovou komunikaci doplní Bluetooth 2.0.
Data lze ukládat na microSD kartu nebo vnitřní pamět, která má 0,5 GB. O rychlé reakce se postará procesor Qualcomm s kmitočtem 528 MHz. Doplněný s RAM pamětí 384 MB.
Zařízení je z oficiální distribuce pro Českou republiku. Vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR.
Uživatelské prostředí zařízení je v českém jazyce.
Technická specifikace:
Obsah balení:
| Operační systém | |
| Operační systém | A 2.x |
|---|---|
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 3,2 " |
| Rozlišení displeje | 320x240 |
| Technologie displeje | LCD |
| Paměť | |
| Vnitřní úložiště | 0,5 GB |
| Operační paměť | 0,384 GB |
| Slot na paměťovou kartu | Ano |
| Napájení a baterie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| Kapacita baterie | 1300 mAh |
| Pohotovostní doba | 480 hodin |
| Komunikace | |
| Podporuje Dual SIM | Ne |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| GPS pro navigaci | Ano |
| Konstrukce, materiál a barva | |
| Vyšší odolnost telefonu | Ne |
| Tlačítková klávesnice | ne |
| Šasi | plast |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 107 mm |
| Rozměr šířka | 60 mm |
| Rozměr hloubka | 12,9 mm |
| Hmotnost | 118 g |
| 17 | Nejprodávanější |
| 0 | Originální |
| 2 | Měřící přístroje |
| 35 | Držáky |
| 12 | Nabíječky |
| 8 | Powerbanky |
| 15 | Kabely Redukce |
| 2 | Handsfree |
| 1 | Handsfree a headsety |
| 5 | Klávesnice Stylusy Rukavice |
| 2 | Stativy a tyče |
Děkuji za odpoved