Komunikátor HTC Legend přichází s uhlazeným designem a nádherným zpracováním v podobě broušeného hliníku, což zaručí i jeho dobrou mechanickou odolnost.
Komunikátor HTC Legend přichází s uhlazeným designem a nádherným zpracováním v podobě broušeného hliníku, což zaručí i jeho dobrou mechanickou odolnost.
Paměťová karta microSD s kapacitou 2GB je součástí balení.
Tento krasavec nabízí operační systém Android ve verzi 2.1 s grafickou nadstavbou HTC Sense pro příjemné ovládání. K dispozici aktualizace na Android 2.2 přes OTA.
Zůstaňte pořád v kontaktu se svými blízkými díky nové utilitě Lidé pro jednoduchý přístup k hovorům, SMS, emailům nebo sociálním sítím.
S pomocí aplikace Novinky můžete mít neustálý přístup k těm nejčerstvějším zprávam a novinkám ze světa tou nejjednodušší cestou prostřednictvím webu.HTC Legend také zjednodušuje správu Vašich sociálních sítí jako jsou Facebook®, Twitter™ a Flickr™
Další příjemnou inovací je funkce automatického ztišení vyzváněcího tónu ve chvíli, kdy uchopíte telefon do ruky. Pokud telefon obrátíte displayem dolů, zvonění se vypne. Tuto užitečnou funkci zajišťuje vestavěný G-senzor.
Zařízení je z oficiální distribuce pro Českou republiku. Vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR. Prostředí je celé lokalizované do češtiny.
Pozn.: Pro synchronizaci s PC použijte aplikaci HTC Sync, kterou najdete na přiložené paměťové kartě.
Hlavní přednosti:
Technická specifikace:
Obsah balení:
| Operační systém | |
| Operační systém | A 2.x |
|---|---|
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 3,2 " |
| Rozlišení displeje | 480x320 HVGA |
| Technologie displeje | LCD |
| Paměť | |
| Operační paměť | 0,384 GB |
| Napájení a baterie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| Kapacita baterie | 1300 mAh |
| Pohotovostní doba | 440 hodin |
| Komunikace | |
| Podporuje Dual SIM | Ne |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ne |
| GPS pro navigaci | Ano |
| Konstrukce, materiál a barva | |
| Vyšší odolnost telefonu | Ne |
| Tlačítková klávesnice | ne |
| Šasi | plast |
| Barva | černá |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 112 mm |
| Rozměr šířka | 56 mm |
| Rozměr hloubka | 12 mm |
| Hmotnost | 126 g |
| 14 | Nejprodávanější |
| 0 | Originální |
| 32 | Držáky |
| 9 | Nabíječky |
| 8 | Powerbanky |
| 15 | Kabely Redukce |
| 2 | Handsfree |
| 1 | Handsfree a headsety |
| 6 | Klávesnice Stylusy Rukavice |
| 1 | Stativy a tyče |
záleží na výrobci aplikace, zda podporuje přesun na SD
S pozdravem
Nedoma Michael
www.SUNNYSOFT.cz