Zařízení je z oficiální distribuce pro Českou republiku. Vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR.
Zařízení je z oficiální distribuce pro Českou republiku. Vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR.
Uživatelské prostředí zařízení je v českém jazyce.
Pro dostatečný výkon k uspokojení vaší zábavy, byl Folio 100 osazen revolučním mobilním procesorem NVIDIA Tegra 250 Mobile Procesor s frekvencí 1GHz, v nemž se nachází také úsporné integrované grafické jádro GeForce, který poskytuje optimální výkon s vysokou energetickou úsporou. Dále nechybí ani rychlý disk SSD o kapacitě 16GB a paměť o velikosti 512MB RAM DDR2 o frekvenci 800MHz.
Budete mít tak dostatek výkonu pro přehrávání HD videa (720p i 1080p) a prohlížení fotek, které budete sledovat na multidotykovém(až 4 prsty) kapacitním displeji s rozlišením 1024×600. Toto rozlišení Vám zaručí perfektní obraz. Nechybí ani kamera pro videohovory s rozlišením 1,3 Mpx.
Toshiba Folio 100 nabízí vysokou konektivitu. Ať už se jedná o Wi-Fi (podpora standardů 802.11b, g, n), Bluetooth (verze 2.1 + EDR) pro lokální bezdrátový přenos dat, možnost přenesení obrazu přes HDMI na velkoplošnou televizi či do projektoru nebo konektor USB 2.0(TOSHIBA Folio 100 TV Kit vám navíc poskytne další konektory USB 2.0 a další dokované HDMI).
Specifikace:
Toshiba Folio 100
Rozměry
Displej
OS
Paměť
Připojení
Fotoaparát
Audio
Napájení
Balení
| Operační systém | |
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 10,1 " |
| Rozlišení displeje | 1024x600 |
| Technologie displeje | LCD |
| Paměť | |
| Vnitřní úložiště | 16 GB |
| Operační paměť | 0,5 GB |
| Slot na paměťovou kartu | Ano |
| Napájení a baterie | |
| Kapacita baterie | 1020 mAh |
| Komunikace | |
| Podporuje Dual SIM | Ne |
| Wi-fi má | Ano |
| NFC | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| SIM slot | Ano |
| GPS pro navigaci | Ne |
| Možnost volání | Ne |
| Konstrukce, materiál a barva | |
| Šasi | plast |
| Barva | černá |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 180,9 mm |
| Rozměr šířka | 281 mm |
| Rozměr hloubka | 14 mm |
| Hmotnost | 760 g |
Děkuji.
Karel Kubela
ano, jedná se o novější typ, který se ale u nás zatím neprodává, takže bohužel ani netušíme kdy a jestli vůbec bude možné mít ho také v nabídce.
tento model je bez 3G