Dostupnost je plánována na prosinec 2012.
Dostupnost je plánována na prosinec 2012.
Zástupce třídy, která dbá hesla „Za málo peněz, hodně muziky!“. Takový je nový ZTE Blade III, smartphone, za neuvěřitelně výhodnou cenu s oblíbeným systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich a se spoustou dalších zajímavostí v čele s velkým rozlišením displeje 800×480 bodů.
ZTE Blade III nabídne 4" palcový displej s jemným rozlišení 480×800 bodů. To umožní pohodlné prohlížení webu, fotografií nebo videa. Právě na prohlížení webu je nachystán kvalitní internetový prohlížeč, který podporuje Adobe Flash, záložky a další pomůcky pro snazší prohlížení. Jako důkaz zaměření tohoto telefonu na prohlížení internetu a rychlou synchronizaci je podpora rychlých datových přenosů HSDPA, HSUPA a Wifi sítí. Synchronizovat, jak jsme u Androidu zvyklí, můžete kontakty, kalendáře, Google dokumenty, Facebook a Twitter kontakty či Microsoft Exchange. Kromě toho Android nabízí také multitasking nebo přístup k Google Play, kde naleznete velké množství aplikací jak placených, tak i neplacených.
Pro pořízení fotografií poslouží 5 MPx fotoaparát s automatickým ostřením. Své fotografie si jednoduše prohlédnete v Galerii. Rychlé reakce telefonu obstará procesor s taktem 1GHz a 512 MB RAM paměť. Pokud vám nebude stačit interní 4GB paměť telefonu, jednoduše jí rozšíříte paměťovými kartami microSD až do velikosti 32GB. V telefonu tak můžete mít uloženo mnoho filmů, fotek, hudby – prostě všeho – co potřebujete. MicroUSB konektor zajistí kabelové spojení s počítačem pro synchronizaci nebo přenos vašich dat, bezdrátově lze telefon připojit pomocí Bluetooth.
Design telefonu je poměrně zajímavý. Nabízí kombinaci elegance a jednoduchých linií s velkým dotykovým displejem, který doplňují tři klávesy umístěné pod ním.
ZTE Blade III zvládne i jednoduché funkce velmi dobře. Je to kupříkladu velká paměť na sms zprávy, kvalitní budík nebo propracované organizační funkce.
Zařízení je z oficiální distribuce pro Českou republiku. Vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR.
Uživatelské prostředí zařízení je v českém jazyce.
Technická specifikace:
| Operační systém | |
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 4 " |
| Rozlišení displeje | 800x480 WVGA |
| Technologie displeje | LCD |
| Paměť | |
| Vnitřní úložiště | 4 GB |
| Operační paměť | 0,5 GB |
| Slot na paměťovou kartu | Ano |
| Napájení a baterie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| Kapacita baterie | 1600 mAh |
| Komunikace | |
| Podporuje Dual SIM | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| GPS pro navigaci | Ano |
| Konstrukce, materiál a barva | |
| Vyšší odolnost telefonu | Ne |
| Tlačítková klávesnice | ne |
| Šasi | plast |
| Barva | bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 123 mm |
| Rozměr šířka | 64 mm |
| Rozměr hloubka | 10 mm |
| Hmotnost | 130 g |
Děkuji
ta je prozatím neznámá, vyčkáváme na vyjádření distributorů pro ČR.
S pozdravem
Jaros Jane
www.SUNNYSOFT.cz