Motorola FIRE XT311 v sobě kombinuje klasickou konstrukci, QWERTY klávesnici a dotykový displej. Tento elegantní Android tak propojuje výhody dotykových mobilů i těch s klasickou klávesnicí.
Motorola FIRE XT311 v sobě kombinuje klasickou konstrukci, QWERTY klávesnici a dotykový displej. Tento elegantní Android tak propojuje výhody dotykových mobilů i těch s klasickou klávesnicí.
V přístroji je umístěn 600 MHz procesorem, kterému dělá společnost 256 MB RAM. Uživatel má k dispozici 512 MB paměti, kterou je možno rozšířit o paměťové karty microSD.
Na zařízení se vztahuje plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR. Uživatelské prostředí zařízení je v anglickém jazyce.
Technické specifikace:
Obsah balení:
| Operační systém | |
| Operační systém | A 2.x |
|---|---|
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 2,8 " |
| Rozlišení displeje | 320x240 |
| Technologie displeje | LCD |
| Paměť | |
| Vnitřní úložiště | 0,5 GB |
| Operační paměť | 0,25 GB |
| Slot na paměťovou kartu | Ano |
| Napájení a baterie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| Kapacita baterie | 1420 mAh |
| Pohotovostní doba | 720 hodin |
| Komunikace | |
| Podporuje Dual SIM | Ne |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| GPS pro navigaci | Ano |
| Konstrukce, materiál a barva | |
| Vyšší odolnost telefonu | Ne |
| Tlačítková klávesnice | ano |
| Šasi | plast |
| Barva | černá |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 116,5 mm |
| Rozměr šířka | 58 mm |
| Rozměr hloubka | 13,5 mm |
| Hmotnost | 110 g |
| 17 | Nejprodávanější |
| 0 | Originální |
| 2 | Měřící přístroje |
| 33 | Držáky |
| 11 | Nabíječky |
| 8 | Powerbanky |
| 17 | Kabely Redukce |
| 2 | Handsfree |
| 1 | Handsfree a headsety |
| 5 | Klávesnice Stylusy Rukavice |
| 2 | Stativy a tyče |
máte již nějaké bližší informace o tom, zda a případně kdy začnete prodávat Motorolu Pro Plus?
Děkuji
S pozdravem
P. D.
Uvažuje Sunnysoft až ji začne prodávat o českém překladu ? Je to totiž snad jediný model s plnohodnotnou klávesnicí a s kvalitním displejem na výšku. Podobný je snad snad jen LG Optimus PRO C660 ( proti-špatný displej, hlučná tlačítka )a Vámi nabízený Fire XT311.
Uvažujete o ni prosím tak vážně, že by třeba v lednu mohla být ? A lze ji vůbec "lehce" udělat s češtinou ;) ?
Děkuji.
To jestli tam bude Čeština záleží čistě na Motorole. A podle posledních zpráv to zatím nevypadá reálně, že by zařízení v Češtině bylo. My Češtinu určitě udělat nemůžeme.
...
S pozdravem
Nemčok Jakub
www.SUNNYSOFT.cz
A jestli ji budete mit skladem ( i bez cestiny ) - rozumim - budu casteji chodit na Vas web patrat, zda-li nepribyla :)
Hezky zbytek roku 2011 preje Ante...