Sony Ericsson J20i Hazel
Sony Ericsson J20i Hazel
Zelenější volba
GreenHeart je iniciativa zaměřená na snižování negativních vlivů na
životní prostředí. Recyklovanými plastová pouzdra, nulový obsah olova a méně chemikálií, návod v elektronické formě, velmi kompaktní balení a nabíječky s nízkou spotřebou energie: telefon Hazel je zkrátka volba,
která šetří životní prostředí a přispívá k trvale udržitelnému
rozvoji.
Přímo z pohotovostního režimu – Widget Manager
Facebook? Twitter? Myspace? Všechny máte stále po ruce. Aplikace Widget
Manager umožňuje přecházet mezi widgety v pohotovostním režimu.
Najděte cestu s aGPS
Již se nikdy neztratíte. Váš telefon je vybaven systémem aGPS. Služby
založené na určování polohy vám pomohou najít cestu k cíli. Ke
snímkům můžete přidat informace o místě pořízení – využijte
funkce značkování GPS (geo-tagging).
Hledejte a nacházejte
Stačí v pohotovostním režimu vybrat volbu Hledat, otevře se vyhledávač
Google a je to – Internet v ruce. Potřebujete-li spolehlivou a přehlednou
navigaci, použijte Google Maps.
TrackID – rozpoznávání hudby
Co je to za zvuk? Stačí nahrát několik sekund hudby a TrackID (s využitím
technologie Gracenote Mobile MusicID) vám během několika sekund zašle do
telefonu název skladby, interpreta a album.
Přehrávač médií
Přehrávejte si hudbu a videa pomocí integrovaného přehrávače záznamů.
Přehrávač podporuje několik formátů souborů.
Rozpoznání obličeje
Chcete mít lidi na snímcích ostré a jasné? Aktivujete-li funkci
rozpoznání obličeje, fotoaparát automaticky vyhledá obličej v hledáčku
a zaostří na něj.
Blesk fotoaparátu
Špatné světelné podmínky vás nezastaví. Fotografický blesk umožňuje
zachytit dobré snímky i v interiéru.
Ať klidně prší
Běžte na čerstvý vzduch. A co když se obloha zatáhne? Trocha deště
nikomu neuškodí. Telefon Hazel je odolný vůči stříkající vodě.
Technická specifikace:
FM Radio, Webmail, Active Sync, SMS Conversation, Gmail™, Google Talk™, Google Maps™, Wisepilot, Accuweather™
a až 4 hodiny hovoru, 3 hodiny videohovoru a 450 hodin v pohotovostním stavu
| Operační systém | |
| Operační systém | bez OS |
|---|---|
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 2,6 " |
| Rozlišení displeje | 320x240 |
| Technologie displeje | LCD |
| Paměť | |
| Vnitřní úložiště | 0,27 GB |
| Slot na paměťovou kartu | Ano |
| Napájení a baterie | |
| Kapacita baterie | 1000 mAh |
| Pohotovostní doba | 430 hodin |
| Komunikace | |
| Podporuje Dual SIM | Ne |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ne |
| GPS pro navigaci | Ano |
| Konstrukce, materiál a barva | |
| Vyšší odolnost telefonu | Ne |
| Tlačítková klávesnice | vysouvací |
| Šasi | plast |
| Barva | červená |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 102 mm |
| Rozměr šířka | 49,5 mm |
| Rozměr hloubka | 16 mm |
| Hmotnost | 120 g |