Samsung E1150 je další z řady elegantních, stylových a propracovaných véček. Displej s rozlišením 128×128 je schopen zobrazit 65 tisíc barev a poskytne vám tak přehledné ovládání telefonu i díky menu se 3D ikonkami.
Samsung E1150 je další z řady elegantních, stylových a propracovaných véček. Displej s rozlišením 128×128 je schopen zobrazit 65 tisíc barev a poskytne vám tak přehledné ovládání telefonu i díky menu se 3D ikonkami.
Zařízení je z oficiální distribuce pro Českou republiku. Vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR.
Modely z řady E1150 se vyznačují nenáročností na uživatele a zaujmou především přijatelnou cenou. Telefon nabízí uživatelskou paměť o velikosti 0,5MB. Dále telefon nabízí aplikace k dennímu použití, jako jsou např. kalendář, budík, kalkulačka, stopky, poznámky, falešný hovor, režim pro cyklisty, sledování mobillu, Sudoku, Super Jewel Quest. Máte možnost nahrát si MP3 a využít je jako vyzváněcí tón. Za zmínku rovnež stojí hodnoty výdrže, která činí 740 hodin v pohotovostním režimu a 8,5 hodiny při telefonování.
Technická specifikace:
Obsah balení:
| Operační systém | |
| Operační systém | bez OS |
|---|---|
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 1,43 " |
| Rozlišení displeje | 128x128 |
| Technologie displeje | LCD |
| Paměť | |
| Vnitřní úložiště | 0,001 GB |
| Slot na paměťovou kartu | Ne |
| Napájení a baterie | |
| Systémový konektor | atypický |
| Kapacita baterie | 800 mAh |
| Pohotovostní doba | 740 hodin |
| Komunikace | |
| Podporuje Dual SIM | Ne |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ne |
| GPS pro navigaci | Ne |
| Konstrukce, materiál a barva | |
| Vyšší odolnost telefonu | Ne |
| Tlačítková klávesnice | vyklápěcí |
| Šasi | plast |
| Barva | červená |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 88 mm |
| Rozměr šířka | 44 mm |
| Rozměr hloubka | 19,8 mm |
| Hmotnost | 72 g |