Zařízení je z oficiální distribuce pro Českou republiku. Vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR. Uživatelské prostředí zařízení je v českém jazyce.
Zařízení je z oficiální distribuce pro Českou republiku. Vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR. Uživatelské prostředí zařízení je v českém jazyce.
Funkce:
Technická specifikace:
Obsah balení:
| Operační systém | |
| Operační systém | bez OS |
|---|---|
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 2 " |
| Rozlišení displeje | 160x128 |
| Technologie displeje | LCD |
| Paměť | |
| Vnitřní úložiště | 0,125 GB |
| Slot na paměťovou kartu | Ano |
| Napájení a baterie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| Kapacita baterie | 800 mAh |
| Pohotovostní doba | 400 hodin |
| Komunikace | |
| Podporuje Dual SIM | Ne |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ne |
| GPS pro navigaci | Ne |
| Konstrukce, materiál a barva | |
| Vyšší odolnost telefonu | Ne |
| Tlačítková klávesnice | vysouvací |
| Šasi | plast |
| Barva | černá |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 98,5 mm |
| Rozměr šířka | 48,5 mm |
| Rozměr hloubka | 14,3 mm |
| Hmotnost | 87 g |