NOKIA 5730 XpressMusic nabídne zajímavé spojení zábavného hudebního telefonu s QWERTZ klávesnicí. Na první pohled nás zajisté zaujme atraktivní provokativní design na, který jsme již u XpressMusic zvyklý. Přídomek XpressMusic nám řiká že se jedná o telefon zaměřený na hudbu. Kvalitní mp3 přehrávač, 3,5 jack na sluchátka a ani FM rádio v telefonu nechybí. Fotoaparát má 3MPx a automatické zaostřování s diodovým bleskem. Telefon pracuje pod operačním systémem Symbian S60 třetí edice s druhým feature packem. To umožní velkou možnost doinstalování programů podle vaší chuti a potřeby. Na vaše písničky, obrázky nebo jiná data je připraveno 100 MB s možností rozšířená díky microSDHC slotu.
NOKIA 5730 XpressMusic nabídne zajímavé spojení zábavného hudebního telefonu s QWERTZ klávesnicí. Na první pohled nás zajisté zaujme atraktivní provokativní design na, který jsme již u XpressMusic zvyklý. Přídomek XpressMusic nám řiká že se jedná o telefon zaměřený na hudbu. Kvalitní mp3 přehrávač, 3,5 jack na sluchátka a ani FM rádio v telefonu nechybí. Fotoaparát má 3MPx a automatické zaostřování s diodovým bleskem. Telefon pracuje pod operačním systémem Symbian S60 třetí edice s druhým feature packem. To umožní velkou možnost doinstalování programů podle vaší chuti a potřeby. Na vaše písničky, obrázky nebo jiná data je připraveno 100 MB s možností rozšířená díky microSDHC slotu.
Zařízení je z oficiální distribuce pro Českou republiku. Vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR.
Uživatelské prostředí zařízení je v českém jazyce.
Co se týče konektivity nokia disponuje nečekaně Wi-fi což u XpresMusic nebylo zvykem dále nechybí Bluetooth, podporuje 3G sítě, EDGE, HSDPA a dovoláte se ve všech 4 pásmech. Pro navigaci můžete využít GPS modul.
Bavit se můžete s N-gage hrama, Java, přehrávaním videa a dalšíma funkcema na ,které jsme zvyklý u XpresMusic.
Technická specifikace:
Obsah balení:
| Operační systém | |
| Operační systém | Symbian |
|---|---|
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 2,4 " |
| Rozlišení displeje | 320x240 |
| Technologie displeje | LCD |
| Paměť | |
| Operační paměť | 0,128 GB |
| Napájení a baterie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| Kapacita baterie | 1000 mAh |
| Pohotovostní doba | 300 hodin |
| Komunikace | |
| Podporuje Dual SIM | Ne |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ne |
| GPS pro navigaci | Ano |
| Konstrukce, materiál a barva | |
| Vyšší odolnost telefonu | Ne |
| Tlačítková klávesnice | vysouvací |
| Šasi | plast |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 112 mm |
| Rozměr šířka | 51 mm |
| Rozměr hloubka | 15 mm |
| Hmotnost | 135 g |
16.2.2010
| 14 | Nejprodávanější |
| 0 | Originální |
| 2 | Měřící přístroje |
| 23 | Držáky |
| 1 | Baterie |
| 4 | Nabíječky |
| 8 | Powerbanky |
| 17 | Kabely Redukce |
| 2 | Handsfree |
| 1 | Handsfree a headsety |