Nokia E7 vychází z modelu N8, má však navíc QWERTY klávesnici a větší displej.
Nokia E7 vychází z modelu N8, má však navíc QWERTY klávesnici a větší displej.
Nokia vydala novou verzi systému Symbian Anna.
S novou aktualizací získáte:
Prohlédněte si informační leták nebo se zde podívejte na další informace o Symbianu Anna.
Zařízení je z oficiální distribuce pro Českou republiku. Vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR.
Uživatelské prostředí zařízení je v českém jazyce.
Nokia E7 je vybavena OS Symbian, který obsahuje více jak 250 nových funkcí. Přístroj si tak můžete přizpůsobit mnoha novými způsoby. Má jednodušší a intuitivnější dotykové ovládání. Zpracovává více úloh najednou, aniž by se snížila provozní výdrž baterie.
Můžete si upravit tři výchozí displeje a přepínat mezi nimi, číst si příspěvky na sítích Facebook a Twitter a snadno synchronizovat události. Více aplikací, her a možností přizpůsobení naleznete také na portálu Ovi Obchod.
Telefon se vyznačuje nádherným designem z anodizovaného hliníku s displejem AMOLED ze skutečného skla pro lepší venkovní zobrazení. Na 4palcovém displeji s vysokým rozlišením se zobrazují jasně videa, obrázky i text. Výsuvný plně dotykový displej svírá přirozený úhel pro optimální čitelnost. Po vysunutí displeje se objeví klávesnice QWERTZ – ideální pro rychlé psaní. Funguje zde také zoom dvěma prsty a posuv přejetím prstu přes displej na libovolné webové stránce.
Pro pořízení fotografií snímků s vysokým rozlišením využijete 8megapixelový fotoaparát, díky kterému můžete nahrávat úžasná HD videa a sdílet je přímo on-line.
Zařízení budete moci využít jako mobilní kancelář. Díky službě Mail for Exchange můžete přijímat e-maily v reálném čase. Máte snadný přístup k pracovním i soukromým e-mailovým účtům v jednom zobrazení. Můžete vytvářet, upravovat a sdílet dokumenty Office a prohlížet si soubory PDF v prohlížeči Adobe Reader. Díky zabudované funkci VPN získáte rychlý a bezpečný přístup k intranetu.
Díky aplikacím v zařízení budete mít ještě více možností, jak využít tento unikátní přístroj:
Specifikace:
Síť
Rozměry
Displej
OS
Paměť
GPS a navigace
Připojení
Aplikace
Fotoaparát
Video
Hudba
Balení
| Operační systém | |
| Operační systém | Symbian |
|---|---|
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 4 " |
| Rozlišení displeje | 480x360 |
| Technologie displeje | LCD |
| Paměť | |
| Vnitřní úložiště | 16 GB |
| Operační paměť | 0,25 GB |
| Slot na paměťovou kartu | Ne |
| Napájení a baterie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| Kapacita baterie | 1200 mAh |
| Pohotovostní doba | 430 hodin |
| Komunikace | |
| Podporuje Dual SIM | Ne |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| GPS pro navigaci | Ano |
| Konstrukce, materiál a barva | |
| Vyšší odolnost telefonu | Ne |
| Tlačítková klávesnice | vyklápěcí |
| Šasi | plast |
| Barva | bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 123,7 mm |
| Rozměr šířka | 62,4 mm |
| Rozměr hloubka | 13,6 mm |
| Hmotnost | 175 g |
| 15 | Nejprodávanější |
| 0 | Originální |
| 2 | Měřící přístroje |
| 36 | Držáky |
| 4 | Nabíječky |
| 8 | Powerbanky |
| 15 | Kabely Redukce |
| 2 | Handsfree |
| 1 | Handsfree a headsety |
| 2 | Stativy a tyče |