Manažerský telefon Nokia E6, který nově přináší dotykový displej a přitom si zachovává oblíbenou konstrukci s displejem na šířku a QWERTZ klávesnicí.
Manažerský telefon Nokia E6, který nově přináší dotykový displej a přitom si zachovává oblíbenou konstrukci s displejem na šířku a QWERTZ klávesnicí.
Nokia vydala novou verzi systému Symbian Anna.
S novou aktualizací získáte:
Prohlédněte si informační leták nebo se zde podívejte na další informace o Symbianu Anna.
Zařízení je z oficiální distribuce pro Českou republiku. Vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR.
Uživatelské prostředí zařízení je v českém jazyce.
Hlavní přednosti:
Technická specifikace:
Obsah balení:
| Operační systém | |
| Operační systém | Symbian |
|---|---|
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 2,46 " |
| Rozlišení displeje | 640x480 |
| Technologie displeje | LCD |
| Paměť | |
| Vnitřní úložiště | 8 GB |
| Operační paměť | 0,25 GB |
| Slot na paměťovou kartu | Ano |
| Napájení a baterie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| Kapacita baterie | 1500 mAh |
| Pohotovostní doba | 681 hodin |
| Komunikace | |
| Podporuje Dual SIM | Ne |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| GPS pro navigaci | Ano |
| Konstrukce, materiál a barva | |
| Vyšší odolnost telefonu | Ne |
| Tlačítková klávesnice | ano |
| Šasi | plast |
| Barva | bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 115,5 mm |
| Rozměr šířka | 59 mm |
| Rozměr hloubka | 10,5 mm |
| Hmotnost | 133 g |
| 16 | Nejprodávanější |
| 0 | Originální |
| 2 | Měřící přístroje |
| 38 | Držáky |
| 1 | Baterie |
| 4 | Nabíječky |
| 8 | Powerbanky |
| 17 | Kabely Redukce |
| 2 | Handsfree |
| 1 | Handsfree a headsety |
| 2 | Stativy a tyče |