Zajímavý dotykový telefon s kvalitním fotoaparátorem,s velkým dotykovým displejem a se zajímavou cenou. 5Mpx kvalitní fotoaparát umí opravdu pěkné fotografie. Automatické ostření, diodový blesk, samospoušť, režim makro, noční režim a další funkce jsou známkou kvalitních fotek. Ani video není problém, to zvládne ve formátu 320 × 240. Ve tmě si můžete video přisvětlit diodovým bleskem.
Zajímavý dotykový telefon s kvalitním fotoaparátorem,s velkým dotykovým displejem a se zajímavou cenou. 5Mpx kvalitní fotoaparát umí opravdu pěkné fotografie. Automatické ostření, diodový blesk, samospoušť, režim makro, noční režim a další funkce jsou známkou kvalitních fotek. Ani video není problém, to zvládne ve formátu 320 × 240. Ve tmě si můžete video přisvětlit diodovým bleskem.
Velký dotykový displej, který dominuje přední straně je velký 3 palcový displej. Jemné rozlišení displeje WQVGA a schopnost zobrazit až 262 tisíc barev jen podrthuje kvalitu. Dále telefon obsahuje další multimeidální funkce, jako jsou Bluetoot, podpora microSD karet či EDGE.
Zařízení je z oficiální distribuce pro Českou republiku. Vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR.
Uživatelské prostředí zařízení je v českém jazyce.
Technická specifikace:
Obsah balení:
| Operační systém | |
| Operační systém | bez OS |
|---|---|
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 3 " |
| Rozlišení displeje | 400x240 |
| Technologie displeje | LCD |
| Paměť | |
| Operační paměť | 0,06 GB |
| Slot na paměťovou kartu | Ano |
| Napájení a baterie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| Kapacita baterie | 900 mAh |
| Pohotovostní doba | 300 hodin |
| Komunikace | |
| Podporuje Dual SIM | Ne |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ne |
| GPS pro navigaci | Ne |
| Konstrukce, materiál a barva | |
| Vyšší odolnost telefonu | Ne |
| Tlačítková klávesnice | ne |
| Šasi | plast |
| Barva | bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 108 mm |
| Rozměr šířka | 53 mm |
| Rozměr hloubka | 12 mm |
| Hmotnost | 87 g |