Qstarz GPS přijímač GF-Q900 využívá technologie GPS pro označení požadovaného místa. To umožňuje, aby jste se vrátili zpět na stejné místo. Dále tento příjmač nabídne LCD displej s podsvícením, digitální kompas (8 směrových šipek). Má i úsporů energie, tudíž vydrží delší dobu. Má dobrou odolnost proti vodě. Funguje na 2 baterie AAA.
Qstarz GPS přijímač GF-Q900 využívá technologie GPS pro označení požadovaného místa. To umožňuje, aby jste se vrátili zpět na stejné místo. Dále tento příjmač nabídne LCD displej s podsvícením, digitální kompas (8 směrových šipek). Má i úsporů energie, tudíž vydrží delší dobu. Má dobrou odolnost proti vodě. Funguje na 2 baterie AAA.
Vlastnosti: • 4 body pro návrat na místo (A / B / C / D bod)
• přímka pro měření vzdálenosti od uloženého místa
• LCD displej s podsvícením
• Digitální kompas, 8-směrových šipek
• Podpora Teploty a Aktuálního času (nastavitelné časové pásmo)
• GPS SiRF Star III GPS chipset
• Vysoká citlivost –159 dBm a 20 kanálů
• Inteligentní úsporu energie, funguje na 2 baterie AAA (není součástí balení)
• Odolnost IPX-6
• Podpora standardního protokolu NMEA-0183
Technická specifikace:
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 0 " |
|---|---|
| Paměť | |
| Vnitřní úložiště | 0 GB |
| Formát paměťové karty | žádná |
| Napájení a baterie | |
| Pohotovostní doba | 12 hodin |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 88 mm |
| Rozměr šířka | 53 mm |
| Rozměr hloubka | 29 mm |
| Hmotnost | 100 g |