| Tvořte svobodně i bezdrátově |
| Pasivní pero bez nabíjení |
| 8192 úrovní tlaku propreciznost |
| Nový kus s dvouletou zárukou |
| Zásilkovna | 59 Kč | 5. 5. u vás |
| Doručení na adresu | 89 Kč | 5. 5. u vás |
| Prodejna Praha 9 | zdarma | 5. 5. od 16h |
Grafický tablet, aktivní plocha 178×111 mm, pasivní pero, USB-C i bezdrátové připojení, poškozený obal
POŠKOZENÝ OBAL
Zboží je nové, avšak s poškozeným obalem. Přesto je produkt nerozbalen
v původním stavu a dodává se v kompletním balení s 24 měsíční
zárukou.
Neuvěřitelně přenosný a fantasticky výkonný
Dopřejte si silný výkon od svého přenosného tabletu. S cenově skvěle
dostupným Deco mini7W můžete zachycovat svou inspiraci kdykoli je potřeba.
Své nápady tak máte vždy při ruce.
Využívá bezdrátovou technologii
Kreativita by neměla být omezována kabely. Bezdrátová technologie Deco
mini7W 2,4 GHz Vám umožní tvořit rychle a svobodně.
Žádný úkol nebo nápad není příliš složitý
Deco mini7W vyniká svým malým rozměrem, ale ne výkonem, uložištěm ani
kapacitou. Tablet disponuje baterií s mimořádně dlouho životností, což
Vám poskytne spoustu času na práci.
Ať je vaše práce plynulá
Deco mini7W se ovládá velice jednoduše. Nechte své myšlenky volně proudit.
Nastavte si expresní tlačítka, pro usnadnění vaší
každodenní práce.
Naplňte své tvůrčí potřeby
Pasivní stylus určený pro Deco mini7W nepotřebuje baterii. Můžete s ním
pracovat dlouhé hodiny bez přerušení.
Vyjádřete se precizně
S mimořádnou citlivostí rozlišující až 8192 úrovní tlaku, vytváří
stylus přirozeně vypadající linky o různých tloušťkách. Předveďte
své skvělé tahy s nenuceností.
Tvořte svobodně
Deco mini7W je přenosný a podporuje propojení s tablety a mobilními
telefony s operačním systémem Android. Vyjádřete se bez omezení.
Svá zařízení snadno připojíte
Díky přiloženému adaptéru umožňuje Deco mini připojení USB-C na USB-C.
Tablet tak propojíte se širokou škálou zařízení podle svých potřeb.
Rozšířená kompatibilita
Tablet XPPen Deco mini7W je kompatibilní s Windows® 10/8/7, Mac OS X® 10.10
(a vyšší), a Android 6.0 (a vyšší). Tablet také pracuje s předními
grafickými programy, jakými jsou například Photoshop®, SAI®, Painter®,
Illustrator®, Clip Studio®, GIMP®, Medibang®, Krita®, Fire Alpaca®, and
Blender® 3D.
| Gr. tablet | |
| Technologie | Elektromagnetická indukce |
|---|---|
| Aktivní plocha šířka | 178 mm |
| Aktivní plocha výška | 111 mm |
| Úrovně přítlaku | 8192 |
| Rozlišení snímací vrstvy | 5080 |
| Počet nastavitelných tlačítek | 8 |
| Pero | pasivní pero bez baterie |
| Bezdrátové připojení | Ano |
| Rozhraní | USB-C |
| Operační systém | |
| Kompatibilita s OS | Android, Microsoft Windows |
| Displej | |
| Display | Ne |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 162 mm |
| Rozměr šířka | 260 mm |
| Rozměr hloubka | 9,3 mm |
| Hmotnost | 307 g |