| Operační systém | |
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 5 " |
| Rozlišení displeje | 1280x720 |
| Technologie displeje | IPS |
| Paměť | |
| Vnitřní úložiště | 16 GB |
| Operační paměť | 2 GB |
| Slot na paměťovou kartu | Ano |
| Napájení a baterie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| Kapacita baterie | 2200 mAh |
| Komunikace | |
| Podporuje Dual SIM | Ano |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Konstrukce, materiál a barva | |
| Tlačítková klávesnice | ne |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 146 mm |
| Rozměr šířka | 72 mm |
| Rozměr hloubka | 7,5 mm |
| Hmotnost | 150 g |