| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje | 400x240 |
| Napájení a baterie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| OTG USB podpora | Ano |
| Komunikace | |
| Podporuje Dual SIM | Ano |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 109,9 mm |
| Rozměr šířka | 54 mm |
| Rozměr hloubka | 13 mm |
| Hmotnost | 103 g |