Mobilní telefon od společnost ZTE.Tento zajímavý model představuje Z5 mini, jenž patří do prémiové řady Nubia. Vyznačuje se nadstandardní výbavou a příjemně kvalitním zpracováním. Nádherný 4,7palcový displej s IPS panelem disponuje vysokým kontrastem a výbornými pozorovacími úhly. Čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro o taktu 1,5 Ghz a svým svědomitým výkonem strčí do kapsy většinu konkurenčních kousků. Hry, filmy a náročné aplikace pohaní ve spolupráci s 2 GB operační paměti zcela bez zadýchání.
Mobilní telefon od společnost ZTE.Tento zajímavý model představuje Z5 mini, jenž patří do prémiové řady Nubia. Vyznačuje se nadstandardní výbavou a příjemně kvalitním zpracováním. Nádherný 4,7palcový displej s IPS panelem disponuje vysokým kontrastem a výbornými pozorovacími úhly. Čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro o taktu 1,5 Ghz a svým svědomitým výkonem strčí do kapsy většinu konkurenčních kousků. Hry, filmy a náročné aplikace pohaní ve spolupráci s 2 GB operační paměti zcela bez zadýchání.
Ve výbavě nechybí 13megapixelový fotoaparát s funkcí automatického ostření, s jehož pomocí kdykoli a kdekoli zaznamenáte své nejlepší zážitky. A co víc, jako jeden z mála disponuje i samostatnou spouští kamerky. Telefon kromě NFC podporuje i nejnovější sítě 4. generace (LTE), zajistí tak rychlý přenos dat i vysokou kvalitu přenosu zvuku při hovoru. Výrazné senzorové tlačítko slouží nejen k hlavnímu ovládání, ale zároveň budete jeho prostřednictvím upozorněni na zmeškané události. Červené pulzující světlo je velmi efektní.
| Operační systém | |
| Operační systém | Android |
|---|---|
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje | 4,7 " |
| Rozlišení displeje | 800x480 WVGA |
| Technologie displeje | LCD |
| Paměť | |
| Vnitřní úložiště | 16 GB |
| Operační paměť | 0,002 GB |
| Slot na paměťovou kartu | Ano |
| Napájení a baterie | |
| Systémový konektor | microUSB |
| Kapacita baterie | 2300 mAh |
| Komunikace | |
| Podporuje Dual SIM | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| GPS pro navigaci | Ano |
| Konstrukce, materiál a barva | |
| Vyšší odolnost telefonu | Ne |
| Tlačítková klávesnice | ne |
| Šasi | plast |
| Barva | černá |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 123 mm |
| Rozměr šířka | 64 mm |
| Rozměr hloubka | 10 mm |
| Hmotnost | 130 g |