| Spolehlivá náhrada pro ThinkPad |
| Až 1200 nabíjecích cyklů |
| Bez paměťového efektu |
| Záruka kapacity 12 měsíců |
| Zásilkovna | 59 Kč | 29. 4. u vás |
| Doručení na adresu | 89 Kč | 29. 4. u vás |
| Prodejna Praha 9 | zdarma | 28. 4. od 16h |
Baterie pro notebooky Lenovo ThinkPad E570 / E575, kapacita 2050mAh, Li-Ion, výrobce: Cameron Sino Technology
Jedná se o plnohodnotnou a kvalitní náhradu vaší původní baterie.
Baterii můžete dobíjet originální nebo kompatibilní nabíječkou určenou
pro váš přístroj.
Rozšířená záruka na ztrátu kapacity z 6 na
12 měsíců
Výrobce této baterie společnost Cameron Sino si stojí za vynikající
kvalitou svých výrobků. Jako důkaz kvality dává spotřebitelům záruku na
ztrátu kapacity u této baterie 12 měsíců.
Vlastnosti
Návod
Uživatelský manuál naleznete na této stránce.
Parametry
Kompatibilita
Lenovo:
Baterie je ekvivalentem těchto originálních baterií
| Typ příslušenství | |
| Je originál příslušenství od výrobce zařízení | Ne |
|---|---|
| Baterie pro | Notebooky |
| Napájení a baterie | |
| Nabíjecí | Ano |
| Kapacita baterie | 2050 mAh |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Napětí baterie | 15,3 V |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 207 mm |
| Rozměr šířka | 51 mm |
| Rozměr hloubka | 15 mm |