| Dlouhá výdrž 2600 mAh |
| Až 1200 nabíjecích cyklů |
| Bez paměťového efektu |
| Záruka kapacity 12 měsíců |
| Zásilkovna | 59 Kč | 1. 4. u vás |
| Doručení na adresu | 89 Kč | 1. 4. u vás |
| Prodejna Praha 9 | zdarma | 1. 4. od 16h |
Baterie pro vybrané platební terminály Landi, Ingenico, Newland, PAX a KIOSK, kapacita 2600mAh, Li-Ion, výrobce: Cameron Sino Technology
Jedná se o plnohodnotnou a kvalitní náhradu vaší původní baterie.
Baterii můžete dobíjet originální nebo kompatibilní nabíječkou určenou
pro váš přístroj.
Rozšířená záruka na ztrátu kapacity z 6 na
12 měsíců
Výrobce této baterie společnost Cameron Sino si stojí za vynikající
kvalitou svých výrobků. Jako důkaz kvality dává spotřebitelům záruku na
ztrátu kapacity u této baterie 12 měsíců.
Vlastnosti
Návod
Uživatelský manuál naleznete na této stránce.
Parametry
Kompatibilita
Ingenico:
Kiosk:
Landi:
Newland:
Pax:
Tianyu:
Valor:
Baterie je ekvivalentem těchto originálních baterií
| Typ příslušenství | |
| Je originál příslušenství od výrobce zařízení | Ne |
|---|---|
| Baterie pro | Platební terminály |
| Napájení a baterie | |
| Nabíjecí | Ano |
| Kapacita baterie | 2600 mAh |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Napětí baterie | 7,4 V |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 67 mm |
| Rozměr šířka | 38 mm |
| Rozměr hloubka | 21 mm |