| Delší výdrž pro bezdrátové psaní |
| Kvalitní náhrada s 12měsíční zárukou |
| Bez paměťového efektu nabíjení |
| Až 1200 nabíjecích cyklů |
| Zásilkovna | 59 Kč | zítra u vás |
| Doručení na adresu | 89 Kč | zítra u vás |
| Prodejna Praha 9 | zdarma | zítra od 16h |
Baterie pro klávesnici Logitech Mx Keys, kapacita 1500 mAh, Li-Pol, výrobce: Cameron Sino Technology
Jedná se o plnohodnotnou a kvalitní náhradu vaší původní baterie.
Baterii můžete dobíjet originální nebo kompatibilní nabíječkou určenou
pro váš přístroj.
Rozšířená záruka na ztrátu kapacity z 6 na
12 měsíců
Výrobce této baterie společnost Cameron Sino si stojí za vynikající
kvalitou svých výrobků. Jako důkaz kvality dává spotřebitelům záruku na
ztrátu kapacity u této baterie 12 měsíců.
Vlastnosti
Návod
Uživatelský manuál naleznete na této stránce.
Parametry
Kompatibilita
Logitech:
Baterie je ekvivalentem těchto originálních baterií
| Typ příslušenství | |
| Je originál příslušenství od výrobce zařízení | Ne |
|---|---|
| Baterie pro | Klávesnice a myši |
| Napájení a baterie | |
| Nabíjecí | Ano |
| Kapacita baterie | 1500 mAh |
| Typ baterie | Li-Pol |
| Napětí baterie | 3,7 V |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 85 mm |
| Rozměr šířka | 19 mm |
| Rozměr hloubka | 7 mm |