| Vrátí iPhonu spolehlivou výdrž |
| Kvalitní náhrada Cameron Sino |
| Až 1200 nabíjecích cyklů |
| Záruka kapacity 12 měsíců |
| Zásilkovna | 59 Kč | 20. 5. u vás |
| Doručení na adresu | 89 Kč | 20. 5. u vás |
| Prodejna Praha 9 | zdarma | 19. 5. od 16h |
Baterie pro mobily Apple iPhone SE 2 (typ A2312), kapacita 1850mAh, Li-Pol, výrobce: Cameron Sino Technology
Jedná se o plnohodnotnou a kvalitní náhradu vaší původní baterie.
Akumulátor můžete dobíjet originální nebo kompatibilní nabíječkou
určenou pro váš přístroj.
Rozšířená záruka na ztrátu kapacity z 6 na
12 měsíců
Výrobce této baterie společnost Cameron Sino si stojí za vynikající
kvalitou svých výrobků. Jako důkaz kvality dává spotřebitelům záruku na
ztrátu kapacity u této baterie 12 měsíců.
Vlastnosti
Návod
Uživatelský manuál naleznete na této stránce.
Parametry
Kompatibilita
Apple:
Baterie je ekvivalentem těchto originálních baterií
| Typ příslušenství | |
| Je originál příslušenství od výrobce zařízení | Ne |
|---|---|
| Baterie pro | Mobily a chytré telefony |
| Napájení a baterie | |
| Nabíjecí | Ano |
| Kapacita baterie | 1850 mAh |
| Typ baterie | Li-Pol |
| Napětí baterie | 3,82 V |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 94 mm |
| Rozměr šířka | 39 mm |
| Rozměr hloubka | 4 mm |
Nejlepší náhradní baterie pro telefony
Děkujeme za vaši pozitivní recenzi i nákup! Jsme rádi, že jste se zbožím spokojen. Těšíme se na vaše další objednávky.