| Delší výdrž bez kompromisů |
| Kvalitní náhrada Cameron Sino |
| Až 1200 nabíjecích cyklů |
| Roční záruka kapacity navíc |
| Zásilkovna | 59 Kč | zítra u vás |
| Doručení na adresu | 89 Kč | zítra u vás |
| Prodejna Praha 9 | zdarma | zítra od 16h |
Baterie pro mobilní telefon Honor Magic 5 Pro, kapacita 5350mAh, Li-Polymer, výrobce Cameron Sino Technology
Jedná se o plnohodnotnou a kvalitní náhradu vaší původní baterie.
Baterii můžete dobíjet originální nebo kompatibilní nabíječkou určenou
pro váš přístroj.
Rozšířená záruka na ztrátu kapacity z 6 na
12 měsíců
Výrobce této baterie společnost Cameron Sino si stojí za vynikající
kvalitou svých výrobků. Jako důkaz kvality dává spotřebitelům záruku na
ztrátu kapacity u této baterie 12 měsíců.
Vlastnosti
Návod
Uživatelský manuál naleznete na této stránce.
Parametry
Kompatibilita
Honor:
Baterie je ekvivalentem těchto originálních baterií
| Typ příslušenství | |
| Je originál příslušenství od výrobce zařízení | Ne |
|---|---|
| Baterie pro | Mobily a chytré telefony |
| Napájení a baterie | |
| Nabíjecí | Ano |
| Kapacita baterie | 5350 mAh |
| Typ baterie | Li-Pol |
| Napětí baterie | 3,9 V |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 79 mm |
| Rozměr šířka | 67 mm |
| Rozměr hloubka | 5 mm |