| Dlouhá výdrž 4500 mAh |
| Bez paměťového efektu déle |
| Až 1200 nabíjecích cyklů |
| Záruka kapacity 12 měsíců |
Baterie pro autodiagnostiku, Launch X431 Pro Mini V3.0, kapacita 4500 mAh, Li-Ion, výrobce Cameron Sino Technology
Jedná se o plnohodnotnou a kvalitní náhradu vaší původní baterie.
Baterii můžete dobíjet originální nebo kompatibilní nabíječkou určenou
pro váš přístroj.
Rozšířená záruka na ztrátu kapacity z 6 na
12 měsíců
Výrobce této baterie společnost Cameron Sino si stojí za vynikající
kvalitou svých výrobků. Jako důkaz kvality dává spotřebitelům záruku na
ztrátu kapacity u této baterie 12 měsíců.
Vlastnosti
Návod
Uživatelský manuál naleznete na této stránce.
Parametry
Kompatibilita
Launch:
Baterie je ekvivalentem těchto originálních baterií
| Typ příslušenství | |
| Je originál příslušenství od výrobce zařízení | Ne |
|---|---|
| Baterie pro | Ostatní zařízení |
| Napájení a baterie | |
| Nabíjecí | Ano |
| Kapacita baterie | 4500 mAh |
| Typ baterie | Li-Pol |
| Napětí baterie | 3,8 V |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměr výška | 76 mm |
| Rozměr šířka | 52 mm |
| Rozměr hloubka | 8 mm |