Cenově dostupný komunikátor s Androidem 2.3, 5MPx fotoaparátem, rychlým připojením k internetu a s miniaturními rozměry.
Cenově dostupný komunikátor s Androidem 2.3, 5MPx fotoaparátem, rychlým připojením k internetu a s miniaturními rozměry.
HTC Wildfire S je nástupce úspěšného komunikátoru HTC Wildfire. Wildfire S ovšem nabízí vylepšené funkce jako je novější operační systém Android 2.3, větší paměť RAM či lepší rozlišení displeje.
HTC Wildfire S běží pod operačním systémem Android Gingerbread. Android je nejnovější ze všech běžných mobilních platforem, ovšem za svojí existenci získal ohromnou popularitu. Nabízí skvělou synchronizaci s webovými aplikacemi od Googlu jako je Gmail. Další výhodou Androidu je možnost doinstalování ohromného počtu aplikací z Android marketu, ke kterému můžete nově přistupovat pohodlně i z Vašeho počítače. Grafická nástavba HTC Sense Vám usnadní ovládání komunikátoru.
Fotografie pořídíte 5 MPx fotoaparátem s automatickým ostřením, geotagingem (zachycení polohy pořízení fotografie), diodovým bleskem a s možností natáčení videa. Hudební přehrávač a 3,5 jack pro připojení vlastních sluchátek ocení především hudební fanoušci.
Pro rychlé připojení k internetu lze využít HSDPA, se kterým můžete surfovat rychlostí až 7,2 Mb/s. Nechybí ani Wi-fi či Bluetooth, nově ve verzi 3.0. Svižný chod systému obstará procesor o taktu 600 MHz a RAM paměť o velikosti 512 MB. Pro fotografie, hudbu, videa a další data lze využít vnitřní paměť 512 MB nebo microSDHC karty.
Zařízení je z oficiální distribuce pro Českou republiku. Vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR.
Uživatelské prostředí zařízení je v českém jazyce.
Technická specifikace:
Obsah balení :
| Operační systém | A 2.x |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 3,2 " |
| Vnitřní úložiště | 0,5 GB |
| Operační paměť | 0,5 GB |
| Rozlišení displeje | 480x320 HVGA |
| Slot na paměťovou kartu | Ano |
| Podporuje Dual SIM | Ne |
| Tlačítková klávesnice | ne |
| Vyšší odolnost telefonu | Ne |
| Šasi | plast |
| Barva | růžová |
| Technologie displeje | LCD |
| Kapacita baterie | 1230 mAh |
| Pohotovostní doba | 360 hodin |
| Hmotnost | 104 g |
| Rozměr výška | 101 mm |
| Rozměr šířka | 59 mm |
| Rozměr hloubka | 12,4 mm |
| GPS pro navigaci | Ano |
| Systémový konektor | microUSB |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| NFC | Ne |
| Je univerzální | Ne |
|---|---|
| Napájení kolébky | napájení z USB, napájení ze sítě 230V |