Feiyu Tech stabilizátor MG Lite V2 s 3osou stabilizací pro fotoaparáty

Prodej ukončen - zboží již nelze objednat
Zboží se již neprodává. Prosíme, vyberte si podobné zboží. Také vám rádi poradíme na e-mailu objednavky@sunnysoft.cz a telefonu +420 222 998 222.

Příslušenství, které přináší nový rozměr natáčení vaším fotoaparátem.


Stabilizátor Feiyu Tech MG LIte V2 je nástupcem úspěšného MG Lite, je vybaven tří osou stabilizací obrazu, která zajistí dokonale plynulá videa pořízená i zrcadlovým fotoaparátem. MG Lite V2 je schopen se otáčet o 360° ve všech třech osách. Rám stabilizátor je vyroben z pevné hliníkové slitiny a doplněn plastovými díly, které přispívají k nižší hmotnosti stabilizátoru. Přednostní stabilizátoru je vysoká nosnost a jednoduchý způsob vyvažování fotoaparát. Oproti předchozí verzi je maximální nosnost sestavy fotoaparátu s objektivem 1630 g.

Stabilizátor MG V2 se velmi snadno používá, a tak práce s ním bude radostí. Je vybaven jedním tlačítkem, které umožňuje přepínání zapínání a přepínání mezi jednotlivými režimy naklápění. Dále disponuje joystickem, kterým je možné ovládat naklápění a plynulost pohybů. Nad Joystickem je umístěn LED indikátor, který informuje o stavu, aktivovaném módu a nabití baterií.

Ke stabilizátoru je možné ze spodní strany našroubovat stativ, a tak natáčet videa ještě jednodušeji. V neposlední řadě je možné výkon stabilizátoru přizpůsobit konkrétní sestavě fotoaparátu z objektivem a to v každé ose zvlášť.Vlastnosti:

  • Upínací deska pro přichycení fotoaparátu
  • Kompatibilita: Pro fotoaparáty do hmotnosti 1630 g (například SONY A7RII, ILCE-7R / ILCE-5100, SONY NEX-5N / NEX-7 a kamery
          N series, Panasonic LUMIX GH4, Canon EOS M3, OLYMPUS E-M5)
  • Plynulé přizpůsobení výkonu hmotnosti fotoaparátu
  • Ovládání jedním tlačítek a joystickem
  • Jednoduché ovládání
  • Ukazatel stavu nabití baterie, stavu stabilizátoru a aktivovaného módu
  • Dobíjecí baterie
.